• Ingen minimiorder
  • Nordens ledande presentgrossist
  • Snabb orderhantering
Skapa ny lista
Lägg till i inköpslista
  • Mina favoriter
  • {{ list.name }}

Set för Tequilaälskare Socks on The Rock

Tequila glas & strumpor set.

Artikelnr: LKSOCKROCK3
Minsta beställning: 6 st
Finns i lager
  • Beskrivning

    Tequila glas & strumpor set.
    Två strumpor, ett glas, ren klass.
    Premiumförpackning, som den äkta varan.
    Bomullsrika strumpor för skön komfort.
    Glasmugg med slipat glas för smidig dryck.
    Den perfekta blandningen av komfort och stil.
    Här är ett enkelt spel att spela. Här är en lätt sak att säga... Nya strumpor. Två strumpor. Vems strumpor? Dina strumpor. Med is i magen. Klass i ett tequilaglas. För dig som uppskattar de finare sakerna i livet - i båda ändarna av kroppen.

    En fest på fötterna och en fest i munnen! Oavsett om du slappnar av hemma, promenerar på kontoret eller moonwalkar på baren, kommer de här strumporna och det här glaset att hålla dina fötter mysiga och din drink stilfull.

    Förhöj ditt strumpspel och förbättra ditt drickande. En fantastisk present till dig som uppskattar båda livets små nöjen!

    En idé av Luckies of London tillverkad av Suck UK

    84 x 97 x 84 mm | 0,4Kg

  • Om tillverkaren

    Ge någon en fantastisk gåva, och du berättar för dem att de betyder något för dig. Att de är en viktig del av ditt liv. Att du bryr dig tillräckligt för att bry dig om att hitta något unikt som du vet att de kommer att älska. Och det sätter ett leende på läpparna. Att hitta den perfekta presenten är också det en fantastisk känsla. Luckies strävar efter att ge dig den möjligheten genom att ge det unika.

Andra som köpte denna köpte även